TatooStuff.pl
tattostuff pl wersja polska
tattoostuff en english version
e-mail: hasło:
· nie pamiętasz hasła?
· zarejestruj się
Jesteś w dziale: Informacje o nas

Brak produktów
w koszyku


  Katalog  Nasi Partnerzy  Media

  Szybki kontaktul. Wiazowa 4
11-010 Łęgajny

tel.(0048/89) 526 12 22
tel. (0048) 603 862 848
workhouse@tattoostuff.pl


  ŚLEDZENIE DHL
  ŚLEDZENIE UPS

Pn. - pt. 7:00 - 15:00


WORKHOUSE TO BEZSPRZECZNIE

JEDYNY PRAWDZIWY PRODUCENT SPRZĘTU DO TATUAŻU W POLSCE oraz

NAJWIĘKSZA POLSKA FIRMA  PRODUKUJĄCA I SPRZEDAJĄCA SPRZĘT DO TATUAŻU

 

Workhouse istnieje od 2000 roku !!!

Nasz sprzęt powstawał na zasadzie burzy mózgów z czołowymi artystami polskiej sceny tatuażu (pragnę tu podziękować wszystkim osobom, które tak bardzo nam pomogły na poczatku naszej drogi). Cierpliwie słuchając ich rad stopniowo poprawialismy jakość, aż osiągneliśmy przyzwoity poziom w skali europejskiej. Znalazło to potwierdzenie na wielu zagranicznych i krajowych konwencjach tatuażu. Trwale współpracujemy z większością krajowych salonów tatuażu oraz z "Wildcat Polska" i "Wildcat Czechy".

Filozofia WorkHouse to maksymalne zadowolenie klienta a także otwartość na jego uwagi i opinie. Pragniemy sprzedawać wyłącznie dobry sprzęt i sprawdzone akcesoria - dlatego stale udoskonalamy go i poprawiamy. Nie działamy na zasadzie kup i spadaj - w razie potrzeby służymy radą oczywiście w ramach naszej wiedzy.

 

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy !!!

Na własne oczy zobaczysz jak wygląda nasza praca, produkcja sprzętu, jak kawałki metalu  przeobrażaja się w rzeczy, których używasz w swojej codziennej pracy - poza tym to dobra okazja by porozmawiać i lepiej się poznać.

Na samym początku WorkHouse był firmą jednoosobową i cały asortyment mieścił się w pokoiku o rozmiarach 2 x 3 m :) Od 2004 roku do naszej ekipy dołączały kolejne osoby, kupowaliśmy kolejne obrabiarki i urządzenia aby mieć maksymalny wpływ na każdą fazę produkcji, a tym samym wpływać na jakość produkowanych przedmiotów. Aktualnie nasza firma to 12 osób, których celem jest dostarczenie Ci najlepszego produktu w konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości, w możliwie najkrótszym czasie.

Zachęcamy do wpisywania swoich opinii o produktach, zadawania pytań oraz dzielenia się z nami Waszym doświadczeniem i odkryciami. Pozwoli to lepiej spełniać stawiane przez Was oczekiwania. Jednocześnie życzymy miłej i owocnej pracy, a także dobrej zabawy podczas surfowania po naszej stronie.

Czytaj więcej: - regulamin, - ważne informacje, - jak zamawiać, - kontakt

 

Pozdrawiamy serdecznie,

WorkHouse Team.